+48 792 413 933

Co zrobić gdy brakuje miejsca na jesienne przetwory

Co zrobić gdy brakuje miejsca na jesienne przetwory

Artykuł zawiera:

Wracając do dawniejszych sposobów na wygospodarowanie dodatkowego miejsca na różne pyszności, opcji było zawsze dość sporo. Można było wygospodarować osobne miejsce w kuchni, niewielkie pomieszczenie, które gospodynie nazywały: „zachowankiem”.

Sprawiało ono wrażenie ciemnego miejsca z dużą ilością półek i półeczek uginających się od dobrodziejstw jakie na nich stały. Wszystko wtedy znajdowało się pod ręką, tuż przecież w kuchni. Jeszcze popularniejszym jest oczywista piwnica, w której wszystko można znaleźć – to tez rodzi mały kłopot – brak miejsca na popularne przetwory, które przecież z czasem letnim czy jesiennym lubią przybywać. Właśnie z dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji przychodzi pomysł piwniczki ogrodowej lub ziemianki betonowej.

Możliwości co do tych obu budów są bardzo duże. W obu masz możliwość doboru wielkości oraz kształtu. Wszystko jest realizowane przez profesjonalną firmę, która ma odpowiednie uprawnienia do takiego typu działań i niezbędne certyfikaty. Taka piwniczka jest niezwykle łatwa w całkowitym montażu.

Niebywałą zaletą tej konstrukcji to również to, że jest odporna na napór ziemi jak i inne obciążenia, dlatego też możesz na niej postawić pergolę lub altanę co absolutnie nie zabierze Ci miejsca. Zarówno ziemianka jak i piwniczka ogrodowa jest przygotowana oraz zabezpieczona w taki sposób, że nie dostanie się do niej żadna wilgoć.

Wszystko jest wykonane stabilnie i z zabezpieczeniem na co najmniej trzydzieści lat użytkowania. Szczególnie polecamy firmę Piwniczka Ogrodowa, która posiada wieloletnie doświadczenie w budowie tego typu ziemianek i piwniczek.

Udostępnij

Nasze piwniczki ogrodowe