+48 792 413 933

Sprawdź czy nie potrzebujesz piwniczki w swoim ogrodzie

Sprawdź czy nie potrzebujesz piwniczki w swoim ogrodzie

Artykuł zawiera:

Nie każdy dom jednorodzinny posiada podmurowaną piwnicę. W takim wypadku potrzeba wygospodarować dodatkowy metraż na wszystkie graty, które ewentualnie można by schować do tej brakującej piwnicy. A co z przetworami? A może wprost mówiąc: zawsze myślałeś o swojej piwniczce z winami?

Jest na to rada. Powiększ swoje możliwości gromadzenia dobrych rzeczy dzięki piwniczce ogrodowej lub betonowej ziemiance. Możliwości co do tych obu budów są bardzo duże. W obu masz możliwość doboru wielkości oraz kształtu. Wszystko jest realizowane przez profesjonalną firmę, która ma odpowiednie uprawnienia do takiego typu działań i niezbędne certyfikaty. Taka piwniczka jest niezwykle łatwa w całkowitym montażu.

Niebywałą zaletą tej konstrukcji to również to, że jest odporna na napór ziemi jak i inne obciążenia, dlatego też możesz na niej postawić pergolę lub altanę co absolutnie nie zabierze Ci miejsca – nawet jak masz niewielki ogród. Budowa jest solidnie usytułowana dzięki zastosowaniu odpowiednich drutów zbrojeniowych i wysokiej klasy betonu. Nie jest to taka zwykła ziemianka – można a nawet należy wyposażyć ją w dostępną elektrykę, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział co gdzie się w niej znajduje. Otwór wejściowy jest na standardowych wymiarach dzięki czemu z łatwością każdy klient dobierze drzwi według własnego uznania.

Szczególnie polecamy firmę Piwniczka Ogrodowa, która posiada wieloletnie doświadczenie w budowie tego typu ziemianek i piwniczek. Dana przez nich gwarancja niezawodności pozwala na korzystanie z tego typu budowli nawet przez trzydzieści lat.

Udostępnij

Nasze piwniczki ogrodowe