+48 792 413 933

Ziemianka czy piwniczka, co lepiej sprawdzi się w Twoim wypadku?

Ziemianka czy piwniczka, co lepiej sprawdzi się w Twoim wypadku?

Artykuł zawiera:

Jeżeli posiadasz dom z ogrodem to łatwo będziesz mógł powiększyć metraż o jeszcze jedno pomieszczenie. Nie uwierzysz, jak zagwarantujemy Ci, że będzie to dodatkowe miejsce bez wystąpienia ryzyka pomniejszenia jakiegoś innego pomieszczenia, tak aby wygospodarować dodatkowy metraż.

Jakim sposobem? Między innymi tak, że możesz zafundować sobie ziemiankę betonową lub piwniczkę ogrodową. Jej niebywałe zalety to przede wszystkim łatwość w montażu i wymiary dostosowane do indywidualnych wymogów. Możliwości co do tych obu budów są bardzo duże.

W obu masz możliwość doboru wielkości oraz kształtu. Wszystko jest realizowane przez profesjonalną firmę, która ma odpowiednie uprawnienia do takiego typu działań i niezbędne certyfikaty. Taka piwniczka jest niezwykle łatwa w całkowitym montażu. Niebywałą zaletą tej konstrukcji to również to, że jest odporna na napór ziemi jak i inne obciążenia, dlatego też możesz na niej postawić pergolę lub altanę co absolutnie nie zabierze Ci miejsca. Budowa jest solidnie usytułowana dzięki zastosowaniu odpowiednich drutów zbrojeniowych i wysokiej klasy betonu. Jednakże nie jest to zwykła ziemianka.

Można wyposażyć ją w dostępną elektrykę i dzięki temu zawsze będziesz wiedział co gdzie się w niej znajduje. Otwór wejściowy jest na standardowych wymiarach dlatego z łatwością każdy dobierze drzwi według własnego uznania. Głownie wybór zależy od preferencji klienta i możliwości umiejscowienia.

Szczególnie polecamy firmę Piwniczka Ogrodowa, która posiada wieloletnie doświadczenie w budowach tego typu.

Udostępnij

Nasze piwniczki ogrodowe